poniedziałek, 10 października 2011

Praca Konsultantki - Na czym polega

Witam 

Teraz może coś więcej powiem wam na czym polega praca konsultantki..:) Dużo osób boi się podpisać umowę z Avon, Dlaczego? boimy się że jak nie uda się im zebrać zamówienia to ponoszą jakieś koszty a to nie prawda.;)

Kosmetyki firmy Avon są znane i lubiane praktycznie na całym świecie. Dzięki temu, że są bardzo popularne również w Polsce sprzedaż produktów tej firmy jest dosyć prosta. Szczególnie wśród kobiet, które chętnie kupują kosmetyki Avon.
Pracując jako konsultantka Avon otrzymujesz od firmy dodatkowe wsparcie poprzez prowadzone przez nią kampanie reklamowe w mediach, co jeszcze bardziej zwiększa rozpoznawalność marki i zachęca potencjalnych klientów do zakupu, a Tobie pozwala zwiększać sprzedaż i tym samym swoje zarobki.

Praca w charakterze konsultantki Avon oparta jest wyłącznie na systemie prowizyjnym. Oznacza to, że nie otrzymujesz stałej pensji tylko prowizję od sprzedanych przez Ciebie produktów. Równocześnie nie ma tu stałych godzin pracy - pracujesz tyle ile chcesz. Jednak jak się zapewne domyślasz, im bardziej zaangażujesz się w sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientek tym większe zarobki możesz osiągnąć.

Czyli najłatwiej wyjaśniając ... Bierzesz katalog zawsze jak wychodzisz z domu : Do pracy,do szkoły,do rodziny czy gdzieś ze ze znajomymi.. Pokazujesz katalog i już masz swoje pierwsze zamówienie.. :)1 komentarz: