poniedziałek, 10 października 2011

Avon - Co warto wiedzieć

Witam was wszystkich..

Blog powstał żeby przybliżyć wam moja prace..I żeby uświadomić wam że praca z Firma Avon to zabawa..
Wszystko co tutaj przeczytacie jest prawdziwe.Wielu osobą wydaje się że na sprzedaży kosmetyków nie można zarobić.. Lecz są w dużym błędzie..Na początek może wam się wydawać to ciężkie... jak niby mam zarabiać pieniądze...skąd brać zamówienia..

I tutaj wam wszystko pomału wyjaśnię .:)

Najpierw może troszkę o Firmie Avon..


Avon jest światowym liderem na rynku kosmetycznym oferującym swoje produkty w systemie sprzedaży bezpośredniej. Firma jest obecna w ponad 100 krajach na całym świecie, a oferowane produkty dystrybuowane są przez 5 milionów Konsultantek. Avon jest firmą, która rozumie oczekiwania i zaspokaja potrzeby kobiet całego świata. Od ponad 100 lat oferuje im nie tylko wysokiej jakości produkty, ale też możliwość zatrudnienia, zarabiania, zdobywania niezależności finansowej, realizowania swoich marzeń i rozwoju osobistego.
Avon to firma dla kobiet i firma bardzo kobieca – od początku swego istnienia. Choć założył ją mężczyzna – Dawid McConnell, obwoźny sprzedawca książek - to pierwszym, zatrudnionym przez niego pracownikiem była kobieta - pani Persis F.E. Albee z Winchester w stanie New Hampshire. Rozpoczęła ona dostarczanie kosmetyków do klientów pionierską na owe czasy (koniec XIX wieku) metodą sprzedaży bezpośredniej i zostałą pierwszą Reprezentantką/Konsultantką firmy. Avon jako jedna z pierwszych firm zaoferował amerykańskim kobietom możliwość zarabiania pieniędzy oraz możliwość zdobycia ekonomicznej niezależności już na 34 lata przed uzyskaniem przez nie prawa do głosowania!


To może na tyle co do Avon na świecie.. ;) 


A co do Polski to ... hmm co tutaj mogę powiedzieć wam... 


W Polsce Avon to cztery niezależne spółki: Avon Cosmetics Polska, Avon Operations Polska, Centrum Usług Finansowych oraz Avon Mobile. Historia Avonu w Polsce to historia ekonomicznego sukcesu jednej z największych amerykańskich inwestycji bezpośrednich w Polsce.
Avon Cosmetics Polska to najstarsza ze spółek, powołana w roku 1992. Jej najważniejszym celem jest dostarczanie do polskich domów wysokiej jakości produktów za niewygórowaną cenę. Dystrybucja kosmetyków Avonu opiera się na systemie sprzedaży bezpośredniej – niezależne Konsultantki regularnie dostarczają produkty bezpośrednio do klientów. W 1997 roku w Garwolinie powstała fabryka, która obecnie nosi nazwę Avon Operations Polska i jest jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk kosmetyków z centrum dystrybucyjnym w Europie. W roku 2005 powstała trzecia spółka Avonu w Polsce – Centrum Usług Finansowych (Avon EMEA Finance Service Centre) zajmująca się obsługą procesów finansowo-księgowych firmy Avon w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W grudniu 2006 powołano do życia Avon Mobile – czwartą spółkę Avonu w Polsce, która zarządza telefonią komórkową myAvon.


To może tyle co do Firmy Avon..;)

Tutaj dla ciekawych zdjęcia jednych z pierwszych katalogów ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz