poniedziałek, 10 października 2011

Jak możesz zarabiać będąc konsultantką Avon ..

         Teraz coś więcej o możliwości zarabiania..

  1. Możesz traktować tę pracę tylko jako dodatek do spotkań z koleżankami. Wtedy jedynym Twoim wysiłkiem będzie przedstawianie katalogu Avon twoim koleżankom z pracy czy szkoły, zebranie zamówień i dostarczenie kosmetyków. A to wszystko tylko raz w miesiącu, kiedy wychodzi nowy katalog.
  2. Możesz pójść o krok dalej i pozyskiwać nowe klientki reklamując się w swojej okolicy. Najtańszym sposobem jest po prostu porozwieszanie ogłoszeń np. w blokach, na tablicach ogłoszeń, w sklepach na Twoim osiedlu. Możesz również ogłaszać się w Internecie, gazetach lokalnych itp lub oferować gratisy Twoim klientkom, które przyprowadzą do Ciebie swoją koleżankę. W ten sposób grono Twoich klientek z pewnością się poszerzy.
  3. Jeśli chcesz zarabiać tyle pieniędzy, żeby móc je nazwać pensją z prawdziwego zdarzenia to możesz pójść na całość i zbudować swoją drużynę konsultantek Avon. Jak to działa: rekrutujesz osoby, które chcą zostać konsultantkami Avon, pomagasz im wystartować i zwiększać sprzedaż, a w zamian zarówno konsultantka jak i Ty otrzymujecie prowizję od każdego zamówienia, które zostanie zrealizowane przez zrekrutowaną przez Ciebie konsultantkę. Jak widzisz w ten sposób możesz zarabiać przy minimalnym wysiłku - bo tu przecież nie ty sprzedajesz.
Należy również wspomnieć, że firma Avon wprowadziła program Lider Sprzedaży, przeznaczony dla konsultantek, które chcą zrobić karierę w sprzedaży, budować swój zespół konsultantek i zarabiać poważne pieniądze. Liderom Sprzedaży firma oferuje ścieżkę kariery, która pozwala dojść do stanowiska menadżera zespołu oraz zarządzać dużą grupą liderów i konsultantek na danym terenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz